Prodej pracovních oděvů a ochranných pomůcek

NAVŠTIVTE NÁŠ NOVÝ ESHOP nejenpracovni.cz

Skladem v omezeném množství. Objednávejte zde

Nanovlákenná opakovaně použitelná filtrační polomaska BreaSAFE® COMMUNITY MASK FFP2 se záchytem pevných částic více než 95 %. Splňuje evropskou normu EN 149:2001 + A1:2009.

– lehká a odolná moderní forma filtrační polomasky

– nosní spona pro lepší usazení na obličeji

– při správné manipulaci můžete polomasku bezpečně používat několik dní

– inovativní nanovlákenná membrána NnF MBRANE – BreaSAFE®

  • vysoká míra prodyšnosti a pohodlí 

Při vývoji filtrační polomasky BreaSAFE® COMMUNITY MASK jsme kladli důraz na to, aby se vám přes ní lehce dýchalo, pohodlně se vám nosila na obličeji a byla snadno sbalitelná do vaší kapsy. Naše zkušenosti z výroby respirátorů jsme aplikovali při výrobě této polomasky a tak si můžete být jistí skvělou ochranou před bakteriemi a viry.” – ředitel společnosti PARDAM NANO4FIBERS, Jan Buk.

 

Filtrační polomaska BreaSAFE® COMMUNITY MASK FFP2 je nanovlákenná opakovaně použitelná polomaska obsahující nanovlákennou membránu NnF MBRANE – BreaSAFE®, která tvoří základ respirátorů třídy FFP3.

 

VLASTNOSTI FILTRAČNÍ POLOMASKY BREASAFE® COMMUNITY MASK:

  • Obsahuje nanovlákennou membránu NnF – MBRANE BreaSAFE® od české společnosti PARDAM NANO4FIBERS
  • Opakovaně použitelná – polomasku je možné ručně vyprat v dezinfekci (min. 5 pracích cyklů)
  • Nosní klip pro lepší usazení na obličeji
  • Lehká a odolná – složíte do kapsy a jste vždy připraveni
  • Skvěle prodyšná, pohodlná a dobře padnoucí (různé velikosti)

 

JAK MOHU POLOMASKU NOSIT NĚKOLIK DNÍ?

Interní testy prokázaly, že nanovlákenná polomaska BreaSAFE® COMMUNITY MASK FFP2 si zachovává své filtrační schopnosti i po 5 pracích cyklech. Tuto schopnost má maska díky inovativní nanovlákenné membráně NnF MBRANE – BreaSAFE®.

 

JAK SE O POLOMASKU SPRÁVNĚ STARAT?

Po každém použití doporučujeme aplikovat dezinfekci formou aerosolového rozprašovače na vnější i vnitřní stranu polomasky. Pro tyto účely jsme pro vás připravili naše čistící prostředky pro nanovlákennou membránu.

 

OCHRANA PŘED NEMOCÍ COVID-19:

Filtrační polomaska obsahuje nanovlákennou membránu NnF MBRANE BreaSAFE®, u které bylo provedeno měření od světové testovací laboratoře Nelson Labs z USA, která oficiálně potvrdila, že nanovláknenná membrána zachytí 99,9 % virů a bakterií (testy VFE a BFE).